Cze 27
2014

Wymyślam rewelacyjne baseny.

Kreuję dla siebie baseny. Lub pobuduję baseny, sam myślę w jaki sposób mam rzec.

 

Przypuszczalnie, będą co najmniej dwa.
Jeden w obiekcie, jaki dopiero powstanie, na drugiej kondygnacji następny dalej od planowanego budynku na prawo od trampoliny, rzut beretem od pola z żytem,jak uradzę z ruchomym dachem.
Maksymalny relaks,kasiory wystarcza mi jak lodu,baseny mogą być co najmniej trzy, kwestia zaledwie, aby komarów nie namnożyło się za wiele, jakiś ogryzek nie daje sprawy,ale już chmara raczej nie.

Fachowiec który te baseny ma postawić coś mi nadmieniał, że much w odmienionych stosunkach zginie, po chwili się spłoszył i skasował,ale wstyd został. Cymbał jakiś najwyraźniej.
Znakiem tego baseny mają być być może dwa,główkuję nad trzecim,w lochu ,myśli się piwnica a tam okno i wyjście oddzielne ma być na taras,zaraz obok siłowni. Siłownia jest najważniejsza a dokładnie nie aż siłownia co moc,tyle że popracować należy. Baseny też dla budowy ciała,zabronione tam bunga bunga z pannami.

Hacjenda stworzę jak obrazek,trzy piętra i parter,ale teraz nie wiem gdzie zaliczyć piwnicę,przecież loch to może być parter lub nieuwzględnione piętro. Wspaniałe mam wrażenie planowanie powstaje w mojej głowie.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.