Lip 22
2014

Jak umyć balkon?

W ubiegłym roku zrobił mi się przeciwności z umyciem balkonu. Było po zimie niebywale brudno, wsio pokryte pokładem którychś żyjątek, wszystko szarobrązowe.

Koleżanka zaproponowała mi, że da mi taką myjkę ciśnieniową. Z natury nieufnie zbliżam do różnorodnych nowomodnych odkryć, toteż i w tej kwestii nie zgodziłam się. Lecz mój ustrój nie wytrzymał i zmywanie loggi rękami, tak jak to wykonywałam do teraz okazało się dokuczliwe, przeprosiłam się więc z techniką i poszłam do sąsiadki po ów cud techniki. W ten sposób namyśliłam się do myjek ciśnieniowych.

Sąsiadeczka nauczyła mnie jak myjkę ciśnieniową używać i bez męki z mojej strony dom po półgodzinie był zadbany i jasny jak na początku. Od tego czasu okazałam się olbrzymią amatorką myjek ciśnieniowych, wybrałam dla mnie naszą prywatną i stale. Dajmy na to oczyściłam starą ścianę frontową gniazdka, na ogół myję nią brykę i podwórko. Oszczędza mi ona bez liku minut, ale nade wszystko zdrowia, i mój kręgosłup ma się lepiej.

Wybierając tą myjkę ciśnieniową widziałam u hurtownika, że mają owych myjek ciśnieniowych dużo. Od takich dla zawodowców, używanych do czyszczenia sporych podłóg, aż do małych, do sprzątania w domu mieszkalnym. Wybrane są przystosowane do konkretnych czynności, dajmy na to jedynie do sprzątania drzwi, lub tylko mebli. Moja przeznaczona jest do użytkowania właściwie na podwórku i jest mała. Marzyłam by wybrać od początku trochę większą, by usprawnić sobie życie.

This entry was posted in Firma and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.