Cze 24
2014

Czy ciekawe może być wesele

Na ile zabawne może być wesele?
Bez wątpienia jeśli wesele ma zostać w pamięci rodziny i byćwspominane przez mieszkańców powiatu, to bez wątpienia skłania się być po prostu niebanalne, ale w związku z tym zbiera się również być cokolwiek ciut ciut dramatyczne.

Te wymienione cechy są sprzeczne, ale niecodzienne działanie, którym bywa wesele powoduje kompozycje rzadko kiedy pożądane. W aktualnej tradycji tak się umówiono, że na wesele weselnicy przychodzą z pozytywnym nastawieniem, i gdy ktokolwiek otrzymał zajawkę to młyński kamień z karku mu spadł i niebezpieczeństwo niezrozumienia gminnego na na teraz została oddalona. To jest ta śmieszna myśl, krok dalej jest ciut ciut minorowo jakkolwiek jeszcze nie beznadziejnie. Gorączkowe wyliczanie współczynnika wydatków do zasobności portfela modeluje nam fizjonomię, stres już zaczął o sobie przypominać albowiem nie wszystko układa bywasię tak jak powinno. Ból głowy wzrasta, wesele lada chwila, wydatki rosną, atmosfera tężeje.

Moment zwrotny zwiastuje wyzwolenie, wesele jako fenomen nabiera rumieńców i couważniejsi biesiadnicy inicjują skanowanie zmiany nastrojów.
Prawidłowością jest, że im weselszy wesele ma inaugurację tym silniej wybuchowy ciąg wydarzeń ma zakończenie.

This entry was posted in Bez kategorii and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.