Lip 09
2014

Remontujemy kuchnię w naszym mieszkaniu

Jak zaaranżować remont kuchni niedrogo i atrakcyjnie.

Za jakiś czas czeka mnie remont kuchni w starym gniazdku. Willę wznosiłam dawno wcześniej, tak więc wszystko w owym teraz zdążyło się popsuć i kwalifikuje się do przebudowy, lecz myślałam spróbować od remontu kuchni, a w dalszej kolejności remont łazienki. Kuchnia na pierwszy rzut, dlatego, że atoli w w tym miejscu przebywam ogromnie godzin. Jest ona połączona z jadalnią i wszyscy przyjaciele zamiast czekać w dużym pokoju chodzą za gospodynią do kuchni i w zasadzie w tym miejscu goszczę w efekcie zaproszonych ludzi.

Wobec tego nie dość, że przebywam tu bezmiar czasu, to jeszcze powinno to okazać się miejsce reprezentacyjne.

Zdecydowałam, że podmienię zmywak na odmienny, armaturę nad zlewem i głównie kupię odmienne meble, a wraz z zlewem sprzęt do mycia garnków i płytę gazową i lodówkę do zabudowy w linii mebli. Czyli będzie to renowacja całościowa mojej kuchni, która uzyska tym razem totalnie nowiutki image. Wybrałam umeblowanie w kolorach żółtych i brązowych, lecz glazurę na murach i na podłodze będą pomarańczowo-żółte.

Otworzyć remont musi się od zamówienia sprzętów, ponieważ na meble czasem się czeka, i później można będzie zainicjować kładzenie płytek na podłodze i nad zlewem i malowanie ścian. Po malowaniu wejdzie pan od mebli i po jego robocie kuchnia będzie generalnie dziewicza Wyłącznym ambarasem okaże się fakt, iż pokój jadalny przy takiej nowiutkiej kuchni wyglądać będzie mocno nie najlepiej i później należało będzie przerobić także jej aranż.

This entry was posted in Domostwo and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.