Kwi 18
2016

Przejrzyj wszechstronny rodzaj ekskluzywnych klamek do drzwi

Zapraszamy uprzejmie Państwa do nabycia sławetnego pakietu, uchwytu z rozetą.

Niniejszy okazjonalny pakiet bodajże przysporzy się Tobie do drzwi toaletowych, lecz może pomóc także do drzwi wewnętrznych. Uchwyt tudzież rozeta w sumie została okryta wybitnie gatunkowym metalem bez jakichkolwiek modułów plastikowych. Do zestawu dołączamy również bolec w wymiarze generalnym również komplet śrub montażowych, do jakich dodano wkręty również śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór którego, wchodzi klamka także rozeta, jest możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, bądź izolacją do drzwi wc. Nasze uchwyty a rozety mają piękne zdobienie, w tonacji satyny lub chromu. Do dowolnego rodzaju klamek, nasza jednostka przyłącza jednoroczną porękę.

Pełny zestaw możemy do Państwa nadać w estetycznym puzdereczku. Nasze uchwyty odróżnia prestiżowe połączone z wyjątkowo przystępną zapłatą na rynku. Już dziś zapraszamy Państwa do zakupu. Zamówienie można dostarczyć za poparciem naszej strony internetowej na jakiej powinno się wypełnić druk zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Serdecznie zachęcamy.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.