Cze 30
2014

Wiercenie studni

Firma Geowip funkcjonuje we Wronkach. Geowip to marka zajmująca się pracami w obrębie geologii i geotechniki. Wykonuje najrozmaitsze prace połączone z robieniem odwiertów zacząwszy od koncepcji, do zredagowania komputerowego spraw i zezwoleń. Wiercenia geotechniczne to zasadnicza działań przedsiębiorstwa Geowip.

www.geowip.pl

Marka ma na stanie bardzo nowoczesny park narzędzi do wykonywania wierceń tak procedurą suchą jak i z użyciem wody. W obszar ich prac mieszczą się też badania chemiczne roli i cieków wodnych. Fabryka posiada różne świadectwa i zezwolenia do czynienia fuch na polu geotechniki i geologii. Mnóstwo
marek skorzystało z robót Geowip i na ich witrynie internetowej można znaleźć referencje właścicieli firm, które sławią Geowip jako zakład solidną i godną zaufania.
Oprócz odwiertów fabryka prezentuje pompy do pobierania wody, ich sprzedaż oraz zakładanie i wiercenie otworów studziennych. W obręb propozycji mieści się koncept miejsca poboru wody, prace w terenie, wybudowanie żurawia miejsca poboru wody, pompowanie pomiarowe, napisanie zezwoleń geotechnicznych.

www.geowip.pl

GEOWIP
Biezdrowo 29
64-510 Wronki

This entry was posted in Domostwo. Bookmark the permalink.

Comments are closed.