Kwi 18
2016

Zobacz asortyment przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasz zakład od lat doskonali się w prefabrykowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są stawiane z pełnowartościowej jakości materiałów. Zatroszczyliśmy się o miniaturowe niuansiki. Burty naszych przyczep są aluminiowe, aczkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została stworzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym poza tym, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są tworzone z zaszczytnej marki blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej ewentualnie połączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dodatek, w każdej z przyczep są zainstalowane żabki ładunkowe, tak aby w jasny patent było można rozprowadzać wszystek podtypów tworzyw.

Na nietypowe zamówienia przeprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest uzbrojona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu wynikowi nasze przyczepy mogą zarazem usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji polecamy przyczepę uchylną, uwzględniającą proces siłownika hydraulicznego, podówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do odtransportowywania środków lokomochi, oprócz tego do przewoźnictwa wszystek maszyn specjalistycznego użytku.

Dopingujemy Państwa do zapoznania się z nowoczesną kontrofertą jak również, skorzystania z promocji.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.