Cze 06
2016

Zobacz jakdbrze wybrać szyld drzwiowy do swoich wnętrz

Uwydatniamy Państwu wspaniały wyrób widoczny na rynku. Nasza firma od latek interesuje się fabrykacją klamek hamulcowych.

Część naszych uchwytów hamulcowych pozostała wykonana z aluminium, z kolei drugą gamę uchwytów eksponujemy, stworzoną z tworzywa sztucznego, stopu magnezu oraz włókna węglowego. Każde nasze klamki są wyekwipowane w ekstra regulację, jaka gwarantuje kolarzom o niewielkich dłoniach, wygodne również proste sięganie do uchwytów. W naszych magazynach zdobędą Państwo niejednolite uchwyty hamulcowe, wpasowane do wszelkiego typu tandemu.

Posiadamy między innymi klamki modelu szosowego jak i klamki do hamulców hydraulicznych. Większość naszych klamek do hamulców hydraulicznych jest wydawana w zestawie wraz z imakami również z kablami hydraulicznymi bez dodatkowych kosztów. Wszakże pozostałe części do klamek nie ze sobą kompatybilne i wówczas, należy bukować dodatkowo.

Jeżeli są Państwo ciekawi naszą kandydaturą transakcji, więc wzywamy do wstąpienia do naszych sklepików nieruchomych, tudzież jeszcze zachęcamy do spojrzenia na naszą stronę internetową na której zlokalizujecie Państwo } nasz supermarket internetowy, który ułatwia sprzedaż wysyłkową klamek do Państwa domków. Ciepło nakłaniamy do nabycia naszych klamek hamulcowych.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.